Hračky pro sázkaře vysokých částek

Pokud se zaměříme na danou skupinu lidí, v našem případě sázkaře a hráče, zjistíme, že tato skupina lidí má naprosto odlišné potřeby, co se zábavy a ,,hraček“ týče. Pojďme se tedy podívat na to, co koupit jako vhodný dárek nebo hračku takovému typu lidí.

Jednoduchou logickou úvahou se velmi rychle dostaneme ke kategorii antistresových hraček a vychytávek, které každý sázkař jistě ocení. Představte si to napětí a nervy, když v pokru vsázíte All in nebo když se do cíle řítí Váš kůň, na kterého jste vsadili nemalou částku. V takových situacích jsou nervy napnuté k prasknutí a je dobré všechen stres a napětí nějakým způsobem ventilovat.

První poměrně univerzální hračkou jsou různé typy antistresových míčků. Jejich smysl je jednoduchý. Hráč drží míček v ruce a jeho mačkáním ventiluje nahromaděný stres a emoce. Míčky se prodávají v různých tvarech, velikostech a barvách a k dostání jsou také míčky různých tvrdostí. Připlatíte-li si za takovou hračku, můžete sehnat dokonce míčky napodobující věci denní potřeby a různé předměty.

Další velmi oblíbenou antistresovou hračkou jsou magnetické kostky Neo Cubes. V balení tohoto dárku naleznete 100 malých kostiček, které jsou poskládány do tvaru větší krychle. Smysl těchto kostiček je také velice jednoduchý a velice účinný. Díky velkému množství dílčích kostek může člověk vytvářet a stavět různé budovy, ornamenty nebo pyramidy. Při této činnosti se pak soustředí pouze na svou kreativitu a zapomene tak na všechny okolní starosti a stres.

Poslední hračkou, doporučovanou lidem pod velkým tlakem, je celkem překvapivě lávová lampa. Lávovou lampu bych já osobně nezařadil přímo do kategorie hraček, nicméně její pozitivní účinky na lidi pod tlakem jsou vědecky podložené. Pozorování pomalého a harmonického pohybu stimuluje mozková centra, která vyplavují hormon štěstí a napomáhají k redukci stresu.

Chcete-li tedy své drahé polovičce nebo známému udělat radost nebo dát najevo, že Vám jeh ozdraví není cizí, pořiďte mu jednu z výše zmíněných hraček a uvidíte, že se jistě dočkáte projevu díků.