Nejdražší technologické hračky

Mezi nejdražší technologické hračky můžeme zařadit nespočetné množství gadgetů, vychytávek a doplňků do domácnosti. Těchto hraček je v současnosti plný internet a je jen na nás, čemu dáváme přednost a co nás osloví. Já jsem při brouzdání internetem našel několik takových hraček, které mě nějakým způsobem oslovily nebo zaujaly a rozhodl jsem se Vám je v krátkosti popsat.

  • Solar BotSolarBot. To, že budoucnost je v obnovitelných zdrojích energie, ví už stoprocentně každý. Tímto směrem se také ubírají novinky a hity na veletrzích hraček nejen pro děti, ale i pro dospělé. Sluneční záření je bezpochyby v současnosti nejoblíbenějším zdrojem takovéto energie a v poslední době všude vyrůstají malé solární elektrárny. Pokud patříte mezi tu bohatší část populace, můžete si pořídit hračku SolarBot, která je založena právě na principu získávání energie ze slunce. Se svými ratolestmi si mlůžete sestavit jeden ze šesti modelů, poháněných sluncem – psa, loď, letadlo, automobil, květinu nebo kolo.
  • USB lednička. Gadget, který sedne především těm, kteří u svého PC tráví většinu dne. Ať už jde o profesionální hráče her, podnikatele nebo manažery, kteří prostě potřebují počítač k životu. Minilednička, kterou lze pořídit online, se jednoduše zapojí do USD portu Vašeho počítače a pak už můžete nechat všechno na samotném zařízení. Velikost ledničky je volitelná a lze ji zakoupit v několika variantách. Nejoblíbenějším typem je lednička na jednu plechovku piva nebo energetického drinku o objemu třista mililitrů. Druhou oblíbenou variantou je pak rozšířená lednice, do které můžete navíc přidat drobný zákusek, pamlsek nebo pár kousků ovoce.
  • Samostatný masážní robot. Přístrojů, které Vám poskytnou masáž, je na trhu spousta. Všechny ale musíte obsluhovat, nebo poprosit někoho dalšího, aby Vám s masáží pomohl. Novinka, kterou představila firma Pleasure2You, je však revolucí v automasáži. Masážní robot je opatřen speciálním povrchem, který přilne ke kůži a není tak potřeba ho jakkoli ovládat. Vybaven je také gyroskopem, který umožňuje měnit směry masáže, podle polohy nebo natočení masírované osoby.