O nás

Náš obchodní řetězec ToyMart se zaměřuje na hračky všeho druhu, zejména pak na hračky pro děti ve věku pět až patnáct let. V našem sortimentu naleznete hračky pro všechny povahové typy, hračky pro různé zájmové skupiny dětí a hračky pro děti se speciálními požadavky. Široký sortiment je naší hlavní předností a důvodem, proč si již sedm let držíme prvenství ve velice konkurenčním prostředí obchodu s hračkami.

Začneme tedy popisem našeho sortimentu. První oblastí, na kterou se náš řetězec zaměřuje, je distribuce inteligentních plyšových hraček značek Fluffy, YourToy a Huggy. Zvířátka všech značek jsou na velice vysoké techlogické úrovni a zvládají několik základních povelů a pokynů, dle nastavení daného vlastníka. Materiál, z kterého jsou plyšová zvířátka vyrobena, je vysoce hebký a příjemný syntetický materiál, vyráběný a dovážený z Číny. Produkty bývají standardně nabízeny v několika barvách dle vzorníku a dostupné jsou do tří dnů po objednání. Zákazníkům s vysšími nároky nabízíme možnost vlastního dotvoření designu hračky – uvedení jména nebo výběr speciálních barevných kombinací.

Druhou velice oblíbenou značkou je YoungTalent a hračky od této společnosti se rovněž velice dobře prodávají. Pokud máte doma mladého muzikanta či umělce, pořiďte mu některý z hudebních nástrojů od této firmy. Všechny nástroje fungují na elektrické bázi a jsou plně přizpůsobeny potřebám začínajícího umělce. Ke každému nástroji obdrží zákazník také naučnou knihu se všemi důležitými hudebními pojmy a CD či DVD s programem. Program je kompatibilní s většinou stolních počítačů a DVD přehrávačů.

Posledním produktem, který doporučujeme všem zákazníkům, kteří zavítají do ToyMartu poprvé, je sada stolních a karetních her od firmy BrainIt. BrainIt nabízí deskové hry různého charakteru a vždy na míru zákazníkovi – strategické, logické, zábavné nebo oddechové. Jednotlivé hry jdou vždy kombinovat mezi sebou a je možné k nim také dokoupit rozšíření a náhradní hrací karty či kostky. Zábava pro celou rodinu – to je BrainIt.

Přijďte na některou z našich prodejen a veškerý sortiment si vyzkoušejte osobně.