Směšně drahé hračky pro děti

I dětskému světu není cizí pojem luxus. Pro potomky těch nejbohatších jsou tady hračky, jež stojí víc, jak vaše auto či dokonce byt! Pojďme se podívat na ty nejdražší hračky světa.

  • Hráč basketbalu v životní velikosti z Lega za 15 000 amerických dolarů. Pro děti, které se zajímají o sport, lego a tvorbu, tato hračka je absolutní nutností. Basketbalové hráče nabízí k prodeji přímo NBA. Zakoupit pro své dítě můžete hvězdy NBA jako je Jason Kidd, Shaquille O’Neal, Kobe Bryant či Chris Webber. Každá postava v životní velikosti obsahuje víc než 17 tisíc kostiček Lego a její stavba trvá přes 200 hodin.
  • Nintendo Game Boy ze zlata. Tato hračka z limitované edice se prodala na Ebay za neuvěřitelných 30 000 dolarů. Kapesní přístroj na hraní video her je vyroben z 18 karátového ryzího zlata, jeho obrazovka je lemována diamanty. Hračka byla vytvořena britskými klenotníky v Londýně a okamžitě šla do aukce.
  • Dětská ruleta s drahokamy. V případě rulety těžko říct, zda se jedná o dětskou hračku či spíš hračku pro dospělé. Nicméně výrobce tuto hračku prezentuje jako dětskou nehledě na to, že obsahuje drahokamy v hodnotě sta tisíc dolarů. Pokud by se vám do dětské hračky nechtělo investovat tak směšnou částku, speciálně pro vás jsou zde online kasina. V online kasinu RubyFortune Kasino sami určujete, kolik si přejete vsadit, navíc nemusíte platit žádný vstupní bonus. Kromě rulety je k dispozici nepřeberné množství populárních karetních her. Ruletu z drahokamy si však nechte jako atribut luxusu a bohatství.
  • Barbie za 300 tisíc dolarů. Panenka Barbie je snem každé malé dívky. Australský návrhář šperků Stefano Canturi vytvořil tuto rekordní drahou Barbie. Nosí černé večerní šaty bez ramínek a její náhrdelník představuje jedno-karátový růžový diamant. Panenka byla prodána v aukci anonymnímu zájemci za $ 302,500, čímž překonala rekord a stala se nejdražší prodanou Barbie.