Úžasné hračky pro milionáře

Pojďme si projít aktuální žebříček ,,úžasných hraček“ pro milionáře, který sestavil Frank Newton, redaktor známého portálu BuzzFeed. Žebříček zachycuje aktuální zájmové trendy ve světě zbohatlíků a milionářů. Uvedeme si první tři položky tohoto žebříčku a o každé se v několika větách podrobněji zmíníme.

  • První položkou je takzvaná Dream Fountain, multifunkční stolní fontánka, navržená a zkonstruovaná francouzským designérem, pracujícím pro značku Infinity. Fontána je schopna pracovat v několika módech. Jídelní mód umožňuje naplnit fontánu tekutinou – vínem nebo například horkou čokoládou a poskytnout tak svému majiteli jedinečný gurmánský žážitek. Druhý mód Music umožňuje přidat hudební kulisu a dotvořit tak atmosféru večera. Poslední mód Light vytvoří v místnosti světelnou kulisu a umocní zážitek a dojem z celé fontány. Všechny módy je možné libovolně kombinovat.
  • Druhou z milionářských hraček je levitující bonsaj, kterou zkonstruovali japonští inženýři ve spolupráci s tamními arboristy. Jedná se o bonsaj, usazenou do speciální síťky, ve které je umístěn magnet. Tato síťka je zpevněna ultralehkým ale pevným vláknem tak, aby udržela zeminu a magnet pohromadě. Bonsaj je pak umístěna nad speciální podstavec, ve kterém se nazáchí magnet se stejným pólem, jako magnet v bonsaji. Pokud je pak bonsaj vhodně umístěna nad podstavec, magnety začnou reagovat a vzájemně se odpozuvat. Tím vznikne síla, která udrží bonsaj ve vzduchu. Rostlina se prodává v několika základních variantách, za příplatek je možné tímto způsobem upravit libovolnou sazenici.
  • Třetí a poslední položka, kterou v našem žebříčku zmíníme, je také založena na principech magnetismu. Jedná se o unikátní stolovací systém, navržený na zakázku, pro vysoce postavené úředníky z Wall Street. Systém umožňuje a nabízí mnoho variant a kombinací a je pouze na klientovi, jak si svůj set nastaví. Vše je k dispozici také v několika barevných variantách.

Zmíněné ,,hračky“ jsou oblíbené zejména u mladých a perspektivních milionářů, kteří se nebojí investovat do trendy novinek a ukázat tak svůj styl a vkus.